Lac’n Go #10 - blue velvet 15ml

LAC`N GO Produktová řada Lac'n Go obsahuje gelové laky bez výpotku, které se vytvrzují v UV / LED lampě. Tento produkt představuje přechod mezi běžným lakem na nehty a barevnými gely. Lac'n Go gelový lak umožňuje techniku ​​bez pilování a jako takový je extrémně šetrný k přírodním nehtům. U této řady gelových laků bez výpotku není potřeba žádný podkladový ani vrchní gel. Vzhledem k tomu, že tato řada gelových laků vyžaduje k dosažení krytí pouze velmi tenkou vrstvu, je účinek přirozený, podobně jako u běžného laku na nehty. UPOZORNĚNÍ Vzhledem k tomu, že produkty Lac'n Go je třeba nanášet v extra tenké vrstvě. Upozorňujeme, že tento produkt má hustější konzistenci, takže ve srovnání s tradičním gellakem by aplikace měla být tenčí. Pokud si přejete nanést 2 vrstvy, vytvrďte první vrstvu maximálně 1 minutu v UV nebo UV / LED lampě. Pro udržení lesku je po vytvrzení nutná 1minutová "relaxační fáze". Před použitím dobře protřepejte.

VÝHODY LAC'N GO GEL POLISH: Jemný k přírodním nehtům Příjemnější vůně Není nutná žádná úprava nehtů (žádné pilování, žádné leštění, žádný primer) Není potřeba žádný podkadový gel. Není potřeba žádný vrchní gel, vytvrzuje se do lesku. Není třeba žádné čištění. Vytvrzuje v UV nebo UV / LED lampě, není třeba čekat, až zaschne jako běžný lak na nehty.

Odstranění: snadné nasáknutí acetonem (i bez předběžného pilování).

JAK POUŽÍVAT LAC'N GO GEL POLISH Příprava nehtů bez odstranění lesku z přírodního nehtu. Zatlačte kutikulu, seškrábněte vázanou pokožku a vytvarujte nehty (neodstraňujte povrchový lesk). Vyčistěte nehty / naneste přípravky na přípravu nehtů. Vyčistěte nehty, naneste Perfect Prep na odmaštění a dehydrataci. Aplikace gelového laku: Naneste extra tenkou vrstvu vybrané barvy Lac'n Go. Před aplikací odstraňte přebytečný produkt z obou stran kartáče a dávejte pozor, abyste zabránili kontaktu s pokožkou. (Pokud nejste spokojeni s výsledky 1 vrstvy, naneste po vytvrzení druhou vrstvu). Doporučujeme každý nehet ihned po aplikaci vytvrdit a střídat ruce. Dbejte na to, abyste okraje volného okraje zatáhli gelovou vrstvou, aby nedošlo k odštípnutí.

DOKONALÝ TIP Existují dvě možnosti, jak zvýšit odolnost: Používejte současně dva typy základního gelu: Bond Gel Vitamin + , Hardener Gel nebo Elastic Hard Gel před nanesením gelového laku. U problematických nehtů použijte Perfect Bond Primer ke zvýšení přilnavosti po aplikaci Perfect Prep. Pokud jde o tento konkrétní produkt, nemá tento další krok vliv na vlastnosti nasákavosti. UPOZORNĚNÍ Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Pro zajištění správného vytvrzení a zamezení zvrásnění naneste produkt ve velmi tenké vrstvě. Ujistěte se, že jste okraje produktu uzavřeli. Po vytvrzení nečistěte, jinak by produkt ztratil lesk. Při použití tmavších tónů věnujte zvláštní pozornost tenké aplikaci, abyste zajistili správné vytvrzení. JAK ODSTRANIT LAC'N GO GEL POLISH Velkou výhodou produktů Lac'n Go je to, že není nutné povrch předem vyleštit ani předem pilovat, aby bylo možné nasáknutí. Doba nasáknutí: 3-5 minut za použití "fólie odstraňovače fólie" s velkým množstvím acetonu. (Odstraňte fólii z nehtů jeden po druhém. Pokud odstraníte všechny najednou, nasáklý produkt by mohl uschnout na vzduchu a přilnout zpět na nehty). Po sundání fólie uvolněte uvolněný produkt z NEHTŮ pomocí tyčinky z pomerančocého dřeva. Nasáklý produkt zůstává ve fólii. Nehty otřete odlakovačem na nehty bez obsahu acetonu. (Není třeba nehty brousit, protože během procesu sakování je odstraněn veškerý produkt).

UPOZORNĚNÍ Pokud namáčíte jiný typ gelového laku nebo odstraňujete gellak z nehtů pilováním, může použití Lac'n Go způsobit mírné zabarvení přírodního nehtu, protože povrch byl předem vyleštěný / předem vyleštěný. Pokud povrchový lesk nebyl odstraněn z přírodního nehtu, lze Lac'n Go beze zbytku namočit.


410,00 Kč